ANASAYFA      HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KALENDER PLASTİK, bünyesinde geliştirmiş olduğu üretim teknikleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile plastik ürünleri sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sunduğu kalite, sürdürdüğü araştırma-geliştirme çalışmaları ve sağladığı güven ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

Kalender Plastik 2014 yılında İstanbul’da kuruldu.Temel çalışma alanı kozmetik ve temizlik ambalajları tedariği, tetik püskürtücü sprey, parmak sprey, losyon pompaları, köpük yapıcılar vs. ithalatıdır.

Gerek uzakdoğu gerekse Avrupa’da yapmış olduğumuz ortaklık anlaşmaları ile kozmetik ve temizlik sektöründe müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

Kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin getirdiklerine kendi geliştirdiği yöntemlerle yenilik katarak üretim yapmak, bu konuda belirlenen standartlarda hedefi en üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürünlerle hizmet vermek ilkesi doğrultusunda büyüyerek kendi sektöründe ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir.